Het koetshuis van Landgoed Rhederoord is in 2014 volledig verbouwd en herbergt nu Restaurant Koetshuis Rhederoord. Hier kun je uitstekende dineren na afloop van een bijeenkomst, voorafgaand aan een huwelijksfeestavond of voor een opzichzelfstaand diner, zowel privé als zakelijk.
Het restaurant is van maandag t/m vrijdag vanaf 13.00 uur geopend en op zaterdag en zondag vanaf 12.00 uur voor lunch, borrel en diner. Onze Chef Gerhard van den Broek en zijn team nemen je mee op een ware ontdekkingsreis naar het mooiste wat de streek te bieden heeft aan biologische producten, in al hun puurheid verwerkt tot hedendaagse, stoere en eerlijke gerechten. Bekijk onze actuele menukaart en wijnkaart en of kijk voor uitgebreidere informatie op de website van Restaurant Koetshuis Rhederoord.
Ook is het mogelijk om het Koetshuis gedeeltelijk of helemaal exclusief af te huren.
Blijf je slapen?
Landgoed Rhederoord beschikt over 22 comfortabele hotelkamers, verdeeld over het landhuis en het koetshuis. Blijf na uw uitgebreide diner lekker slapen in de rust van de natuur.